Výroba

Externí výroba

Naše dílna nabízí služby v oblasti obrábění železných i neželezných kovů a plastů. Pro váš produkt nabízíme kompletní výrobu podle výkresové dokumentace včetně tepelného zpracování a povrchové úpravy. V oblasti automatizace vyrábíme jednoúčelové stroje, jednotlivá stanoviště výrobních linek, nebo jednoúčelové základové desky. Dodáváme jak celé sestavy, tak jednotlivé díly, části forem, jádra, nebo celé formy pro vstřikování plastů.

Zabýváme se výrobou a montáží kompletních výrobních přípravků a nástrojů. Realizujeme výrobu částí výrobních linek, jako jsou například montážní lisy, zkušební přípravky, zakládací přípravky, atd. Dále vyrábíme dle zadané dokumentace kompletní mechanizmy jednoúčelových strojů. Například lineární posuvy, sestavy obsahující upínací mechanizmy, polohovací mechanizmy, atd.

Navrhneme a optimalizujeme postup při sériové výrobě a dodáme kompletní sady dílů, nebo sestav. Při sériové produkci dbáme na vhodné zvolení nástrojů a sledu operací, abychom šetřili strojní čas a tím i finance zákazníků. Veškerou přípravu a programování provádíme v moderních CAM softwarech.

Nabízíme také dlouhodobou spolupráci při využívání našich výrobních kapacit. Například dodávání jednotlivých výkresových dílů, dodatečnou výrobu náhradních dílu pro výrobní linky a automatizaci.

Interní výroba

Veškeré námi vyvinuté zařízení vyrábíme a kompletujeme ve vlastních výrobních prostorech. V oblasti obrábění využíváme přesné CNC stroje a moderní nástroje. Výhodou realizace kompletního projektu je nižší cena a jednotnost výstupního stroje, nebo produktu.

Necháte li řešení celého projektu na nás, jsme tímto způsobem schopni navrhnout ekonomicky výhodné řešení při zachování maximální efektivity. Naše konstrukční kancelář pracuje v moderních softwarech a je úzce propojena s technologií výroby. Proto dokážeme navrhnout konstrukční celky tak, aby byly snadno vyrobitelné a neobsahovali nadbytečné části, které jsou nevýhodné z hlediska výrobních technologií a strojních časů. Tímto přístupem šetříme čas a peníze při zachování stejné kvality.